KONST / Ramar / Ram 5657115
*
nr 565 7115
Ram
Jugend 40x51
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 februari 2009
kl 19:13:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 11:18:01
1
450 kr
6/2 13:17:15
2
150 kr
9/2 15:45:00
3
Vinnande bud
9/2 16:28:21
1
600 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 5.600 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32
-
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:29
-
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04
*
Ram
nr 565 7115
Ram
Jugend 40x51
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 650 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 februari 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/2 11:18:01 | 1 | 450 kr |
6/2 13:17:15 | 2 | 150 kr |
9/2 15:45:00 | 3 | Vinnande bud |
9/2 16:28:21 | 1 | 600 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6095 Bojan
Kina, med trälock. Höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 5.600 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32 -
6189 Bojaner
3 st, Kina. Höjd: 11 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:29 -
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:28
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:04